Automechanik

Lokalita

České Budějovice-České Budějovice 2, Tábor

Značka

Volkswagen

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

CB Auto a.s.

V CB Auto myslíme nejen na naše zákazníky, ale i na naše zaměstnance, kteří nám pomáhají poskytovat zákazníkům služby a servis na nejvyšší úrovni.

Chceme, aby naši zaměstnanci dělali práci, která je baví, a měli z ní radost, aby tento pocit mohli přenést do každodenního kontaktu se zákazníky. Vytváříme proto takové prostředí, kde si lidé zadobrou práci odnesou dobrý výdělek, protože dobře odvedenou práci rádi velmi dobře zaplatíme. Zároveň necháváme lidi růst. V průběhu pracovní praxe pro ně nacházíme uplatnění v rámci firmy. Podporujeme osobní rozvoj a školení v rámci jejich oboru. Vychováváme si nové kolegy a chceme, aby byli nejlepší. Naše firma má historii – mnozí naši zaměstnanci jsou s námi více než deset let a rádi se o své zkušenosti a vědomosti podělí s novými kolegy.

Náplň práce

-opravy automobilů
-příprava nových vozů pro prodej
-montáže originálních doplňků a příslušenství
-běžné pozáruční a záruční opravy vozů
-měření a seřizování geometrie náprav
-pneuservis
-diagnostika

Požadujeme

-vyučen v oboru
-řidičský průkaz sk. B
-trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
-spolehlivost, preciznost, důkladnost a loajalitu

Nabízíme

-perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
-zajímavé mzdové ohodnocení
-zvyšování kvalifikace a odborný růst, nepřímé vzdělávání u výrobce
a importéra vozů
-příspěvek na stravování, firemní oblečení, sick day a další firemní
benefity
- jídelna pro zaměstnance

Jsi z daleka?

NEVADÍ! Máme pro tebe
možnost dotovaného ubytování
až na 12 měsíců.

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost

Oznamovací systém compliance:

Dodržování zákonných předpisů a interních směrnic a nařízení je nejvyšší prioritu společnosti Volkswagen. Poškození naší společnosti, našich zaměstnanců a obchodních partnerů se můžeme vyhnout, pouze pokud budou dodržována pravidla a přijaté standardy. Proto je nutné, aby bylo nekalé jednání rychle rozpoznáno, prověřeno a okamžitě odstraněno.

Odhalit nekalé jednání vyžaduje bdělost ze strany každého jednotlivce a ochotu upozornit na možná závažná porušení předpisů na základě odůvodněného podezření. Vážíme si také informací této povahy od obchodních partnerů, zákazníků a dalších třetích stran. Oznámení o podezření lze podávat kdykoli a v jakémkoli jazyce.

Oznamovací systém, označovaný také jako Whistleblower system, zaručuje oznamovateli a osobám, kterých se to týká největší možnou míru ochrany. Vyšetřování je zahájeno až po velmi pečlivém prozkoumání všech dostupných informací, jejich prověření a vyhodnocení podezření z porušení předpisů. Během celého vyšetřovacího procesu je zachováván princip důvěrnosti a utajení.

Systém ombudsmanů:

„Ombudsman“ je termín převzatý ze švédského slova pro mediátora nebo právního zástupce. Dr. Rainer Buchert a Thomas Rohrbach, externí ombudsmani jmenovaní skupinou Volkswagen, působí jako zvláštní poradce pro přijímání zpráv o potenciálním porušení zákonů nebo vnitřních předpisů společnosti nebo o jakémkoli jiném škodlivém chování. Pokud je to nutné, konzultují oznámení s oznamovatelem, pokud je známa jeho totožnost. Nakonec předají všechny informace, které byly odsouhlaseny s oznamovatelem, k dalšímu zpracování příslušnému vyšetřovacímu úřadu.

Všechny informace jsou považovány za důvěrné a je to oznamovatel, který rozhodne, zda si přeje chránit svoji identitu vůči společnosti. Ombudsmani jmenovaní skupinou zajišťují, aby zprávy od oznamovatelů, kteří si nepřejí být společností identifikováni, byly předávány vyšetřovacímu úřadu anonymně.

Chcete-li kontaktovat ombudsmany Volkswagen, najdete jejich kontaktní místo na následující domovské stránce: http://www.ombudsmen-of-volkswagen.com

Kontakty:

Ombudsmani
Dr. Rainer Buchert
Telefon: +49 6105 921355 nebo +49 69 71033330
E-Mail: dr-buchert@dr-buchert.de

Thomas Rohrbach
Telefon: +49 69 65300356
E-Mail: rohrbach@ra-rohrbach.de

Hotline 24/7
Telefon: +800 444 46300 nebo +49 5361 946300

Internet
www.ombudsmen-of-volkswagen.com

Porsche Česká republika s.r.o.
Telefon: +420 251 033 915
E-Mail: compliance@porsche.co.cz
Web: www.porsche.co.cz/compliance

Anglická verze: https://www.volkswagenag.com/en/group/compliance-and-risk-management/whistleblowersystem.html
Německá verze: https://www.volkswagenag.com/de/group/compliance-and-risk-management/whistleblowersystem.html

Nastavení cookies