Pracovník optické přípravy vozidel - mytí vozů, detailing

Lokalita

Automobilová 585, 252 50  Vestec-Vestec, Česká republika

Značka

Volkswagen

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

AB Auto Brejla s.r.o.

Přijď k nám zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde Tě to baví! Skvělý kolektiv ale nestačí – přidej nejmodernější technické zázemí, které Ti umožní pomáhat lidem opravit jejich vůz a díky tomu jim dát více radosti ze života. Ještě váháš? Fitness a hokejovou halu, obojí využívané zaměstnanci, jako součást autosalonu jinde jistě nenajdeš. A to hlavní - nehledáme roboty, lidí si u nás vážíme a umíme je ocenit. Naše společnost je založena na rodinné tradici, staň se i Ty tedy součástí široké rodiny AUTO BREJLA.

Co u nás budete dělat?

Jste zkušený mistr tohoto oboru? Pak uplatníte Vaše zkušenosti v plné síle.
Jste nováček tohoto oboru. Nevadí. Pod vedení zkušeného kolegy Vás zasvětíme do tajů karosářského řemesla.

Koho potřebujeme a hledáme?

Hledáme nového kolegu, který má chuť dělat svou práci jak se má a výsledkem mu bude nadprůměrný výdělek. Člověka, kterého baví když je za ním vidět kus poctivé práce.

Co od nás můžete získat?

- pravidelné odborné školení
- příspěvek na stravování
- slevy na firemní služby a produkty
- zajímavou práci a moderní pracovní prostředí
- průměrný výdělek od 30.000

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost

Oznamovací systém compliance:

Dodržování zákonných předpisů a interních směrnic a nařízení je nejvyšší prioritu společnosti Volkswagen. Poškození naší společnosti, našich zaměstnanců a obchodních partnerů se můžeme vyhnout, pouze pokud budou dodržována pravidla a přijaté standardy. Proto je nutné, aby bylo nekalé jednání rychle rozpoznáno, prověřeno a okamžitě odstraněno.

Odhalit nekalé jednání vyžaduje bdělost ze strany každého jednotlivce a ochotu upozornit na možná závažná porušení předpisů na základě odůvodněného podezření. Vážíme si také informací této povahy od obchodních partnerů, zákazníků a dalších třetích stran. Oznámení o podezření lze podávat kdykoli a v jakémkoli jazyce.

Oznamovací systém, označovaný také jako Whistleblower system, zaručuje oznamovateli a osobám, kterých se to týká největší možnou míru ochrany. Vyšetřování je zahájeno až po velmi pečlivém prozkoumání všech dostupných informací, jejich prověření a vyhodnocení podezření z porušení předpisů. Během celého vyšetřovacího procesu je zachováván princip důvěrnosti a utajení.

Systém ombudsmanů:

„Ombudsman“ je termín převzatý ze švédského slova pro mediátora nebo právního zástupce. Dr. Rainer Buchert a Thomas Rohrbach, externí ombudsmani jmenovaní skupinou Volkswagen, působí jako zvláštní poradce pro přijímání zpráv o potenciálním porušení zákonů nebo vnitřních předpisů společnosti nebo o jakémkoli jiném škodlivém chování. Pokud je to nutné, konzultují oznámení s oznamovatelem, pokud je známa jeho totožnost. Nakonec předají všechny informace, které byly odsouhlaseny s oznamovatelem, k dalšímu zpracování příslušnému vyšetřovacímu úřadu.

Všechny informace jsou považovány za důvěrné a je to oznamovatel, který rozhodne, zda si přeje chránit svoji identitu vůči společnosti. Ombudsmani jmenovaní skupinou zajišťují, aby zprávy od oznamovatelů, kteří si nepřejí být společností identifikováni, byly předávány vyšetřovacímu úřadu anonymně.

Chcete-li kontaktovat ombudsmany Volkswagen, najdete jejich kontaktní místo na následující domovské stránce: http://www.ombudsmen-of-volkswagen.com

Kontakty:

Ombudsmani
Dr. Rainer Buchert
Telefon: +49 6105 921355 nebo +49 69 71033330
E-Mail: dr-buchert@dr-buchert.de

Thomas Rohrbach
Telefon: +49 69 65300356
E-Mail: rohrbach@ra-rohrbach.de

Hotline 24/7
Telefon: +800 444 46300 nebo +49 5361 946300

Internet
www.ombudsmen-of-volkswagen.com

Porsche Česká republika s.r.o.
Telefon: +420 251 033 915
E-Mail: compliance@porsche.co.cz
Web: www.porsche.co.cz/compliance

Anglická verze: https://www.volkswagenag.com/en/group/compliance-and-risk-management/whistleblowersystem.html
Německá verze: https://www.volkswagenag.com/de/group/compliance-and-risk-management/whistleblowersystem.html