Skladník / prodejce náhradních dílů

Lokalita

Pardubice

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Louda Auto a.s.

Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Náplň práce

- objednávání, příjem a výdej náhradních dílů a příslušenství
- prodej náhradních dílů přes pult a neautorizovaným servisům
- naskladňování dílů na příslušnou skladovou pozici
- práce ve firemním systému Helios Green
- hmotná odpovědnost za sklad náhradních dílů
- zodpovědnost za správnost dokladů – příjemky, výdejky, dodací listy
- komunikace se zákazníky
- spolupráce při inventuře

Požadujeme

- středoškolské vzdělání
- znalost v oblasti auto-moto součástek
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
- znalost práce na PC

Nabízíme

- zázemí stabilní a rozvíjející se české společnosti
- práce na HPP
- pracoviště v autorizovaném servisu Škoda
- zaměstnanecký benefitní systém (příspěvek na stravování, MultiSport karta, 3 dny placeného volna, školení, firemní rekreační zařízení a jiné)
- nástup ihned nebo dohodou

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost