Servisní poradce (-kyně)

Lokalita

Pod Paťankou 217/1, 160 00  Praha-Dejvice, Česká republika

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

AUTODRUŽSTVO PODBABSKÁ

Rozšiřte náš tým profesionálů! Společnost Autodružstvo Podbabská nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a certifikovaného prodejce ojetých vozů. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce, jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

Náplň práce:

Servisní poradce je odpovědný za intenzivní využívání všech možností odbytu servisních výkonů, dílů a příslušenství. Zejména za dosažení cílů v kvalitě a kvantitě, dané vedením servisu. Stará se o to, aby servisní oblast podniku přispívala velmi dobrou kvalitou práce ke spokojenosti zákazníků v servisu. Zajišťuje, že o zákazníky je ve všech fázích servisního procesu systematicky a kvalifikovaně pečováno s cílem úspěšných zakončení, jakož i zvýšení spokojenosti zákazníka.

Požadavky na pozici:

  • SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxi v oblasti automotive
  • proaktivní přístup
  • vysoká orientace na spokojenost zákazníka
  • spolehlivost, komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • loajalitu, odolnost vůči stresu
  • AJ/NJ výhodou

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • práci s moderní automobilovou technikou
  • možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení s bonusovým systémem
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • stravování v místě výkonu práce
  • free day, sick days

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost