Automechanik

Lokalita

Žižkova 4849/109a, 586 01  Jihlava-Jihlava, Česká republika

Značka

Volkswagen

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Auto Vysočina s.r.o

Naše provozovna poskytuje autorizovaný servis a prodej nových či ojetých vozidel v našem regionu.
Kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi je pro nás prioritou.

Rozšiřujeme naše servisní kapacity. Staňte se v Jihlavě součástí servisního týmu Volkswagen Auto Vysočina. Jsme lídrem na českém trhu v prodeji nových a ojetých vozů a poskytujeme servis vozů na té nejvyšší úrovni.

Popis pracovní pozice:

• oprava, údržba a seřizování motorových vozidel
• mechanické opravy osobních a užitkových vozů
• pravidelná účast na školeních - školící cesta dle pokynů výrobce

Nabízíme:

• pracovní pozici v atraktivním prostředí s moderním vybavením
• zázemí, stabilitu
• systém průběžného vzdělávání a školení

Požadujeme:

• vyučení v oboru automechanik
• samostatnost, odpovědnost
• profesionální přístup, orientace na výsledek a kvalitu
• praxe v oblasti oprav osobních vozů výhodou, vozů koncernu Volkswagen ještě větší
• řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost