Digitální génius - prodejce junior

Lokalita

Podnikatelská 1101/1, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Porsche Plzeň

Jsme 100% dceřiná společnost rakouské firmy Porsche Holding se sídlem v Salzburgu, která patří k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Porsche Inter Auto CZ disponuje v České republice sítí 11 provozoven, ve kterých poskytuje prodejní a poprodejní služby pro vozy značek Audi, Seat, Volkswagen a Škoda. Je výhradním dovozcem a prodejcem luxusních vozů značek Porsche, Bentley a Lamborghini v ČR.

Baví tě moderní technologie? Slova jako digitalizace, konektivita, elektromobilita ti nejsou cizí a máš představu, co se za nimi skrývá? Pak hledáme právě tebe.

Do našeho týmu hledáme vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici digitální génius – prodejce junior, která/ý:

- Je nadšená/ý z nových technologií v auto průmyslu – elektromobilita, konektivita.
- Sleduje trendy a vývoj v oblasti mobilních aplikací.
- Je odhodlaná/ý nasávat do sebe nové informace a vzdělávat se v rámci našeho nového programu Porsche AKADEMIE.
- Má kultivované vystupování a nebojí se poskytnout poradenství.
- Nebude zaskočen(a), když bude zákazníkem osloven(a) německy či anglicky.
- Dokáže přijmout rady od zkušených kolegů a kolegyň.
- Má dalekosáhlejší znalosti používání počítače než CTRL + Alt + Del
- Má za sebou úspěšně složenou maturitu.
- Má řidičský průkaz, který není jen další kartičkou v peněžence, ale potřebným dokladem k výkonu profese.
- Nemusí mít zkušenosti z předchozího zaměstnání, protože tahle pozice je vhodná i pro absolventy.

Protože u nás:

- Absolvuješ školící program Porsche AKADEMIE, který ti poskytne pevné základy.
- Budeš ku pomoci zákazníkům z řad servisu či prodeje a provedeš je nastavením jejich vozidel a zodpovíš jejich dotazy na téma konektivita, digitalizace, elektromobilita.
- Staneš se součástí prodejního týmu - budeš zpracovávat nabídky k prodeji vozidel, finančních služeb, pojištění, doplňků.
- Budeš se starat o skladová vozidla i vozidla vystavená na salonu.
- Budeš se účastnit našich marketingových akcí.

A jelikož je to vždy něco za něco, nabízíme:

- nástup možný IHNED
- finanční ohodnocení dle plánu i zásluh
- kolektiv, který dokáže přijmout nováčka
- úspěšných 20 let na trhu v Plzeňském kraji
- a také něco navíc, jako 25 dní dovolené, Multisport kartu, výhodné tarify volání, jazykové kurzy, dotované stravování, slevu na firemní výrobky a služby….

Oslovili jsme tě?

Pak zašli tvůj profesní životopis do 30. 9. 2021. Tebou dodané materiály považujeme za přísně důvěrné a garantujeme, že nebudou předávány třetím osobám. Zasláním svého životopisu nám říkáš své ano k použití osobních údajů, které slouží výhradně pro účely výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení nebudou tvoje materiály nadále archivovány.

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost

Oznamovací systém compliance:

Dodržování zákonných předpisů a interních směrnic a nařízení je nejvyšší prioritu společnosti Volkswagen. Poškození naší společnosti, našich zaměstnanců a obchodních partnerů se můžeme vyhnout, pouze pokud budou dodržována pravidla a přijaté standardy. Proto je nutné, aby bylo nekalé jednání rychle rozpoznáno, prověřeno a okamžitě odstraněno.

Odhalit nekalé jednání vyžaduje bdělost ze strany každého jednotlivce a ochotu upozornit na možná závažná porušení předpisů na základě odůvodněného podezření. Vážíme si také informací této povahy od obchodních partnerů, zákazníků a dalších třetích stran. Oznámení o podezření lze podávat kdykoli a v jakémkoli jazyce.

Oznamovací systém, označovaný také jako Whistleblower system, zaručuje oznamovateli a osobám, kterých se to týká největší možnou míru ochrany. Vyšetřování je zahájeno až po velmi pečlivém prozkoumání všech dostupných informací, jejich prověření a vyhodnocení podezření z porušení předpisů. Během celého vyšetřovacího procesu je zachováván princip důvěrnosti a utajení.

Systém ombudsmanů:

„Ombudsman“ je termín převzatý ze švédského slova pro mediátora nebo právního zástupce. Dr. Rainer Buchert a Thomas Rohrbach, externí ombudsmani jmenovaní skupinou Volkswagen, působí jako zvláštní poradce pro přijímání zpráv o potenciálním porušení zákonů nebo vnitřních předpisů společnosti nebo o jakémkoli jiném škodlivém chování. Pokud je to nutné, konzultují oznámení s oznamovatelem, pokud je známa jeho totožnost. Nakonec předají všechny informace, které byly odsouhlaseny s oznamovatelem, k dalšímu zpracování příslušnému vyšetřovacímu úřadu.

Všechny informace jsou považovány za důvěrné a je to oznamovatel, který rozhodne, zda si přeje chránit svoji identitu vůči společnosti. Ombudsmani jmenovaní skupinou zajišťují, aby zprávy od oznamovatelů, kteří si nepřejí být společností identifikováni, byly předávány vyšetřovacímu úřadu anonymně.

Chcete-li kontaktovat ombudsmany Volkswagen, najdete jejich kontaktní místo na následující domovské stránce: http://www.ombudsmen-of-volkswagen.com

Kontakty:

Ombudsmani
Dr. Rainer Buchert
Telefon: +49 6105 921355 nebo +49 69 71033330
E-Mail: dr-buchert@dr-buchert.de

Thomas Rohrbach
Telefon: +49 69 65300356
E-Mail: rohrbach@ra-rohrbach.de

Hotline 24/7
Telefon: +800 444 46300 nebo +49 5361 946300

Internet
www.ombudsmen-of-volkswagen.com

Porsche Česká republika s.r.o.
Telefon: +420 251 033 915
E-Mail: compliance@porsche.co.cz
Web: www.porsche.co.cz/compliance

Anglická verze: https://www.volkswagenag.com/en/group/compliance-and-risk-management/whistleblowersystem.html
Německá verze: https://www.volkswagenag.com/de/group/compliance-and-risk-management/whistleblowersystem.html