Automechanik

Lokalita

Jílová 1550/1, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

FORTEX - AGS, a.s.

Akciová společnost FORTEX - AGS, a.s. Šumperk byla založena v roce 1968, od roku 2006 je součástí holdingu ÚSOVSKO a.s. se sídlem v Klopině. FORTEX - AGS, a.s. je zaměřena na stavební výrobu, vývoj a dodávky technologií čistíren odpadních vod, výrobu speciálních palet a přepravních vozíků pro skladování a manipulaci, prodej a servis automobilů VW a Škoda.

kontaktní osoba

paní Kristýna Lakomá
tel. 770127045
800 900 015
kristyna.lakoma@fortex-ags.cz

Automechanik do autorizovaného servisu Škoda, VW

Požadujeme:
• vyučen – automechanik
• praxe v autorizovaném servisu výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Náplň práce automechanika:
• provádí diagnózu poruch vozidel pomocí diagnostických přístrojů a prohlídky vozidla
• určuje způsob opravy vozidel
• opravuje a vyměňuje jednotlivé části vozů (čelní skla, rozvody motorů, klimatizace,
geometrie, …)
• provádí běžný servis
• montuje autopříslušenství
• připravuje vozy pro předání zákazníkovi včetně čištění vozidla (karoserie)

Nabízíme:
• odměňování dle výkonů automechanika (20 000 – 35 000,- Kč)
• pracovní smlouva na 1 rok (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• možnost dalšího osobního rozvoje – vzdělávání
• nástup od září 2020

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost