Prodejce ojetých vozů

Lokalita

Pardubice

Značka

Das WeltAuto

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Louda Auto a.s.

Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Náplň práce

prezentace a prodej ojetých vozů zákazníkům
komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu (identifikace potřeb zákazníka, absolvování testovacích jízd se zákazníkem, samotný prodej)
příprava automobilů před prodejem (čistota interiéru...)
zajišťování řádného a včasného plnění zákaznických objednávek (dodržování termínů atd.)
běžná administrativa spojená s prodejem vozů

Požadujeme

ukončené SŠ vzdělání
zkušenost na obchodní pozici i v jiném oboru, přirozené obchodní myšlení
dobré komunikační schopnosti
profesionální zastupování obchodních zájmů firmy
uživatelskou znalost práce MS Office
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
trestní bezúhonnost

Nabízíme

zázemí, stabilitu, růst, finanční a obchodní sílu
možnost osobního rozvoje a profesního růstu
garantovaná mzda + progresivní odměny a provize dle pracovního výkonu
firemní benefity (mobilní telefon, MultiSport karta, 3 dny placeného volna, vzdělávání, příspěvek na stravování a jiné)
nástup dle dohody

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost