Technik výkupu

Lokalita

Pardubice

Značka

Das WeltAuto

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Louda Auto a.s.

Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Náplň práce

výkup a oceňování ojetých vozů zákazníků
posouzení technického stavu vozidel
testovací jízdy, kontrola a popisy vykoupených vozidel
vedení obchodních jednání za účelem nákupu vozidel

Požadujeme

orientaci na automobilovém trhu – znalost značek, modelů a cen
schopnost identifikace mechanických a kosmetických vad vozů
komunikační, obchodní a vyjednávací dovednosti
spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

zázemí stabilní, rozvíjející se české společnosti
možnost profesního a osobního růstu
práce na HPP
firemní benefity (služební vůz, mobilní telefon, 3 dny placeného volna, příspěvek na stravování, MultiSport kartu, firemní rekreační zařízení, slevy na servisování vlastního vozu a jiné)

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost