Mechanik (-nička)

Lokalita

Pod Paťankou 217/1, 160 00  Praha-Dejvice, Česká republika

Značka

Volkswagen

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

AUTODRUŽSTVO PODBABSKÁ

Rozšiřte náš tým profesionálů! Společnost Autodružstvo Podbabská nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a certifikovaného prodejce ojetých vozů. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce, jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

Co vás čeká:

- servis a opravy osobních a užitkových vozů
- diagnostika závad

Co čekáme my od vás:

- vyučení v oboru
- pečlivost, samostatnost
- znalost diagnostiky výhodou
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B

Co vám nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na HPP
- zázemí prosperující společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- práci s moderní automobilovou technikou, školení
- příspěvek na stravování v místě pracoviště
- slevy na výrobky a služby
- termín nástupu : po dohodě možný ihned

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost