Mechanik

Lokalita

Teplice

Značka

Volkswagen

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Louda Auto a.s.

Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Náplň práce

- opravy automobilů
- příprava nových vozů pro prodej
- montáže originálních doplňků a příslušenství
- běžné pozáruční opravy vozů
- měření a seřizování geometrie náprav
- pneuservis
- diagnostika

Požadujeme

- vyučení v oboru či praxi
- pečlivost a samostatnost
- ŘP sk. B

Nabízíme

- zázemí stabilní a neustále se rozvíjející české firmy - již 23 let na trhu
- MOŽNOST ZÍSKAT NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
- VELMI DOBRÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ
-firemní benefity (multisport karta, 3 dny placeného volna, příspěvek na stravování, slevy na servisování vlastního vozu, slevy na mobilního operátora a jiné)

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost