Autoelektrikář/diagnostik

Lokalita

Karlovarská 814/115, 161 00  Praha-Řepy, Česká republika

Značka

Audi

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Autosalon Klokočka Centrum a.s

Kdo neskáče není… KLOKANem! Zkuste ve své kariéře udělat pořádný skok a přidejte se k nám do společnosti Autosalon Klokočka, jednoho z největších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen užitkové vozy a Kia v České republice.

I po třicetiletém působení na trhu jsme dynamicky se rozvíjející firma, díky které lze KLOKANa v Praze vidět nejen v zoo. Pojďte s námi růst a dále budovat firmu s KLOKANem ve znaku i Vy!

Co vás čeká:

opravy a kontroly automobilů
diagnostika poruch
odstraňování závad
kontrola technického stavu vozů
oprava elektroinstalace
programování jednotek aj.

Co požadujeme:

vyučení v oboru autoelektrikář, diagnostik, automechanik
praxe v oboru - výhodou
bezúhonnost
pečlivost a spolehlivost v plnění pracovních úkolů
řidičský průkaz sk. B

Za dobře odvedenou práci Vám nabízíme:

náborový příspěvek 20. 000 Kč
individuální přístup a podmínky pro každého
zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
odpovídající finanční ohodnocení
příspěvek na stravování
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti
moderní a přátelské prostředí
slevy na firemní služby a produkty

Chcete se stát naším novým kolegou/kolegyní? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět!

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost