Mechanik

Lokalita

Havlíčkova 1, 280 02  Kolín-Šťáralka, Česká republika

Značka

SEAT

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Louda Auto a.s.

Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Náplň práce

  • opravy automobilů
  • příprava nových vozů pro prodej
  • montáže originálních doplňků a příslušenství
  • běžné pozáruční opravy vozů
  • měření a seřizování geometrie náprav
  • pneuservis
  • diagnostika

Požadujeme

  • vyučení v oboru či praxi
  • pečlivost a samostatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní a neustále se rozvíjející české firmy
  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • firemní benefity (3 dny placeného volna, MultiSport karta, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, slevy na servisování vlastního vozu a jiné)

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost