Lakýrník přípravář autolakovna - Porsche, Audi, VW, ŠKODA

Lokalita

Liberecká E12, 180 00  Praha-Střížkov, Česká republika

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

Porsche Praha Prosek

Jsme 100% dceřiná společnost rakouské firmy Porsche Holding se sídlem v Salzburgu, která patří k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Porsche Inter Auto CZ disponuje v České republice sítí 11 provozoven, ve kterých poskytuje prodejní a poprodejní služby pro vozy značek Audi, Seat, Volkswagen a Škoda. Je výhradním dovozcem a prodejcem luxusních vozů značek Porsche, Bentley a Lamborghini v ČR.

Náplň práce:

- oprava povrchu vozidla pomocí lakování
- montážní a demontážní práce
- manipulace s komponenty
- kontrola kvality provedené práce

Požadujeme:

- vyučení v oboru lakýrník,
- praxe v oboru min. 2 roky
- řemeslná zručnost a pečlivost
- orientace na kvalitu a dodržení termínu
- samostatnost

Nabízíme:

- odpovídající mzdu přímo závislou na výkonu
- Porsche prémie + další bonusy
- práce v přátelském kolektivu
- špičkové vybavení moderního servisu
- slevu na firemní výrobky a služby, možnost zápůjčky vozu
- závodní stravování, 25 dní dovolené, firemní akce a další benefity

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost