Vedoucí prodeje nových užitkových vozů

Lokalita

Horní lán 445/1, 783 01  Olomouc-Slavonín, Česká republika

Značka

Volkswagen

Druh úvazku

Práce na plný úvazek

Podnik/skupina

AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o.

AUTOCENTRUM Olomouc s.r.o. je společností s 20letou tradicí na trhu. Jsme oficiálním dealerem pro značky Volkswagen, SEAT a Volkswagen užitková vozidla. Poskytujeme autorizovaný servis pro vozidla značky Volkswagen, SEAT, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy. Náš autosalon nabízí rovněž služby DasWeltAuto – prodej a výkup ojetých vozů všech značek. Kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi je pro nás prioritou.

Co vás čeká

• vedení týmu prodejců a prodej vozů včetně doplňkových služeb - pojištění, financování, originální příslušenství
• péče o stávající zákazníky
• aktivní akvizice nových zákazníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• přehled a znalost automobilového trhu, praxe v oboru výhodou
• schopnost vedení týmu, zkušenosti s vedením týmu minimálně 2 roky
• komunikační a vyjednávací dovednosti, příjemné vystupování
• silná orientace na zákazníka
• orientace na úspěšné plnění cílů/výkonů, jejich hodnocení
• argumentace
• ekonomika hospodaření
• pečlivost, odpovědnost, spolehlivost a loajalita
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B - aktivní

Co vám můžeme nabídnout

• velmi dobré platové ohodnocení
• zázemí stabilní a silné české firmy
• možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
• profesní vzdělávání

Zaujal vás inzerát?

Poslat žádost